Хто ми

Про нас

Благодійна організація «Благодійний фонд «Об’єднані серцем», заснована у 2017 році, є некомерційним фондом, що має на меті підвищення обізнаності суспільства, сприяння адекватному та інноваційному лікуванню серцево-судинних захворювань відповідно до світових стандартів. Ми прагнемо надавати допомогу пацієнтам, їх сім’ям та медичним працівникам. Наша місія – попередження, лікування та подолання серцево-судинних захворювань.

Ми вважаємо, що серцево-судинні захворювання, такі як ішемічна хвороба серця та інсульт, повинні стати національним пріоритетом уряду в галузі охорони здоров'я. Статистика вказує на шокуючі цифри: понад 63% українців щорічно помирають від серцево-судинних захворювань (ВООЗ 2016). Тисячі життів можна врятувати шляхом впровадження сучасних технологій у профілактиці, діагностиці та лікуванні. У 2018 році ми визначили пріоритним напрямком своєї діяльності запобігання інсульту.

Ми працюємо заради:

  • Підвищення обізнаності про серцево-судинні захворювання: фактори ризику та симптоми
  • Сприяння здоровому способу життя
  • Покращення лікування для збереження життя і зменшення інвалідизації
  • Висування ініціатив для запобігання, лікування та подолання серцево-судинних захворювань
  • Налагодження діалогу між громадою, фахівцями в галузі охорони здоров'я та урядом, відстоюючи краще майбутнє для українців, які постраждали від серцево-судинних захворювань.

Наше бачення 2025

Зниження рівня серцево-судинної захворюваності в Україні

Наша місія

Запобігати, лікувати і долати серцево-судинні захворювання

Наші цінності

Відданість, Сумлінність, Соціальна відповідальність

Кампанія для підвищення обізнаності про інсульт в Україні

Ми запускаємо веб-сайт, присвячений симптоматиці інсульту та його профілактиці. Чому надзвичайно важливо підвищити обізнаність про симптоми інсульту? Інсульт був названий причиною смерті №2 в Україні. Тисячі українців щорічно вмирають. Хоча їхнє життя могло бути врятоване.

Наша діяльність спрямована на навчання українців, підвищення обізнаності громади та зменшення ризику інсульту. Ми запускаємо кампанію, яка закликає людей бути пильними щодо ознак інсульту та жити.